Mapa Stref Czasowych Czas na Świecie

Zegar światowy - czas na świecie

Sprawdzić, która jest godzina.

Ta strona pokazuje czas lokalny we wszystkich stolicach oraz wiekszych miastach na świecie. Klikinij na miasto, aby zobaczyć informacje szczegółowe o strefie czasowej, bieżącą różnicę pomiędzy czasem uniwersalnym a czasem lokalnym, datę przejścia na czas letni.

Sortować: miasto | państwo | strefa czasowa

Format czasu:
Afganistan
Kabul niedz. 05:30
Albania
Tirana niedz. 03:00
Algieria
Algier niedz. 02:00
Andora
Andorra la Vella niedz. 03:00
Angola
Luanda niedz. 02:00
Anguilla
The Valley sob. 21:00
Antigua i Barbuda
Saint John's (Antigua) sob. 21:00
Argentyna
Buenos Aires, La Plata, Mar del Plata, Mendoza, Rosario, Salta, Tucumán sob. 22:00
Armenia
Erewan niedz. 05:00
Aruba
Oranjestad sob. 21:00
Australia
Flying Fish Cove niedz. 08:00
Perth niedz. 09:00
Darwin niedz. 10:30
Brisbane niedz. 11:00
Adelajda niedz. 11:30
Canberra, Hobart, Lord Howe, Melbourne, Sydney niedz. 12:00
Kingston (Au) niedz. 13:00
Austria
Salzburg, Wiedeń niedz. 03:00
Azerbejdżan
Baku niedz. 05:00
Bahamy
Nassau sob. 21:00
Bahrain
Manama niedz. 04:00
Bangladesz
Dhaka, Khulna, Ćottogram niedz. 07:00
Barbados
Bridgetown sob. 21:00
Białoruś
Minsk niedz. 04:00
Belgia
Bruksela niedz. 03:00
Belize
Belmopan sob. 19:00
Benin
Porto-Novo niedz. 02:00
Bhutan
Thimphu niedz. 07:00
Boliwia
La Paz sob. 21:00
Bośnia-Hercegowina
Sarajewo niedz. 03:00
Botswana
Gaborone niedz. 03:00
Brazylia
Rio Branco sob. 20:00
Manaus sob. 21:00
Brasília, Porto Alegre, Recife, Rio de Janeiro, Salvador, São Paulo sob. 22:00
Fernando de Noronha sob. 23:00
Brytyjskie Wyspy Dziewicze
Road Town sob. 21:00
Brunei
Bandar Seri Begawan niedz. 09:00
Bułgaria
Sofia niedz. 04:00
Burkina Faso
Wagadugu niedz. 01:00
Burundi
Bużumbura niedz. 03:00
Kambodża
Phnom Penh niedz. 08:00
Kamerun
Jaunde niedz. 02:00
Kanada
Alberta
Calgary, Edmonton sob. 19:00
Kolumbia Brytyjska
Surrey, Vancouver, Victoria (Canada) sob. 18:00
Manitoba
Winnipeg sob. 20:00
Nowy Brunszwik
Saint John (CA - NB) sob. 22:00
Nowa Fundlandia i Labrador
St. John's (CA - NF) sob. 22:30
Nowa Szkocja
Halifax sob. 22:00
Ontario
Ottawa, Toronto sob. 21:00
Wyspa Księcia Edwarda
Charlottetown sob. 22:00
Quebec
Montreal, Quebec sob. 21:00
Saskatchewan
Regina sob. 19:00
Jukon
Whitehorse sob. 18:00
Północno - zachodnie terytoria
Aklavik, Yellowknife sob. 19:00
Nunavut
Iqaluit sob. 21:00
Zielony Przylądek
Praia niedz. 00:00
Kajmany
George Town (KY) sob. 20:00
Republika Środkowo-Afrykańska
Bangi niedz. 02:00
Czad
Ndżamena niedz. 02:00
Chile
Wyspa Wielkanocna sob. 20:00
Santiago de Chile sob. 22:00
Chiny
Anszan, Baotou, Canton, Changchun, Changsha, Chengdu, Chongqing, Czengczou, Dalian, Fushun, Fuzhou, Guiyang, Hangzhou, Harbin, Hongkong, Jilin, Jinan, Jinzhou, Koulun, Kunming, Lanzhou, Lhasa, Luoyang, Makau, Nanchang, Pekin, Qingdao, Qiqihar, Shijiazhuang, Szanghaj, Taiyuan, Tangshan, Tianjin, Wuhan, Xi'an, Zibo niedz. 09:00
Columbia
Bogotá, Cali, Medellín sob. 20:00
Komory
Moroni niedz. 04:00
Kongo
Brazzaville niedz. 02:00
Wyspy Cooka
Rarotonga sob. 15:00
Kostaryka
San José (CR) sob. 19:00
Wybrzeże Kości Słoniowej
Abidżan, Jamusukro niedz. 01:00
Chorwacja
Zagrzeb niedz. 03:00
Kuba
Hawana sob. 21:00
Cypr
Nikozja niedz. 04:00
Czechy
Praga niedz. 03:00
Republika Demokratyczna Kongo
Kinszasa niedz. 02:00
Lubumbashi niedz. 03:00
Dania
Nuuk sob. 23:00
Tórshavn niedz. 02:00
Kopenhaga niedz. 03:00
Dżibouti
Dżibuti niedz. 04:00
Dominika
Roseau sob. 21:00
Dominikana
Santo Domingo sob. 21:00
Timor Wschodni
Dili niedz. 10:00
Ekwador
Wyspy Żółwie sob. 19:00
Guayaquil, Quito sob. 20:00
Egipt
Aleksandria, Giza, Kair niedz. 03:00
El Salvador
San Salwador, Santa Ana sob. 19:00
Gwinea Równikowa
Malabo niedz. 02:00
Erytrea
Asmara niedz. 04:00
Estonia
Tallinn niedz. 04:00
Etiopia
Addis Abeba niedz. 04:00
Falklandy
Stanley sob. 22:00
Fidżi
Suwa niedz. 13:00
Finlandia
Helsinki niedz. 04:00
Francja
Bastia, Nicea, Paryż niedz. 03:00
Gujana Francuska
Cayenne sob. 22:00
Polinezja Francuska
Papeete sob. 15:00
Taiohae sob. 15:30
Wyspy Gambier sob. 16:00
Francuskie Terytoria Południowe i Antarktyczne
Port-aux-Français niedz. 06:00
Gabon
Libreville niedz. 02:00
Gambia
Bandżul niedz. 01:00
Gruzja
Tbilisi niedz. 05:00
Niemcy
Berlin, Düsseldorf, Frankfurt nad Menem, Hamburg, Monachium niedz. 03:00
Ghana
Akra niedz. 01:00
Gibraltar - Wielka Brytania
Gibraltar niedz. 03:00
Grecja
Ateny niedz. 04:00
Grenada
Saint George's sob. 21:00
Gwadelupa
Basse-Terre sob. 21:00
Gwatemala
Gwatemala sob. 19:00
Gwinea
Konakry niedz. 01:00
Gwinea-Bissau
Bissau niedz. 01:00
Gujana
Georgetown (GY) sob. 21:00
Haiti
Port-au-Prince sob. 21:00
Honduras
Tegucigalpa sob. 19:00
Węgry
Budapeszt niedz. 03:00
Islandia
Reykjavík niedz. 01:00
Indie
Andhra Pradesh
Vishakhapatnam niedz. 06:30
Delhi
Delhi, New Delhi niedz. 06:30
Gudźarat
Ahmadabad, Surat, Wadodara niedz. 06:30
Maharasztra
Bombaj, Nagpur, Pune niedz. 06:30
Karnataka
Bangalur niedz. 06:30
Orisa
Bhubaneśwar niedz. 06:30
Pendżab
Ludhijana niedz. 06:30
Radżastan
Dźajpur niedz. 06:30
Tamilnadu
Madras, Maduraj niedz. 06:30
Bengal Zachodni
Kalkuta niedz. 06:30
Bihar
Patna niedz. 06:30
Madhya Pradesh
Indore niedz. 06:30
Uttar Pradesh
Agra, Kanpur, Lakhnau, Waranasi niedz. 06:30
Telangana
Hyderabad niedz. 06:30
Indonezjia
Bandung, Dżakarta, Malang, Medan, Palembang, Semarang, Surabaja, Surakarta niedz. 08:00
Balikpapan, Denpasar, Ende, Kupang, Manado, Mataram, Raba, Singaraja niedz. 09:00
Ambon, Jayapura, Ternate niedz. 10:00
Iran
Isfahan, Teheran niedz. 04:30
Irak
Al-Basra, Bagdad niedz. 04:00
Irlandia
Dublin niedz. 02:00
Izrael
Jerozolima, Tel Awiw-Jaffa niedz. 04:00
Włochy
Mediolan, Neapol, Rzym, Turyn, Wenecja niedz. 03:00
Jamajka
Kingston (Jm) sob. 20:00
Japonia
Fukuoka, Hirosima, Jokohama, Kawasaki, Kioto, Kitakyūshū, Kōbe, Nagoja, Okayama, Osaka, Sapporo, Sendai, Tokio niedz. 10:00
Jordania
Amman niedz. 04:00
Kazachstan
Aktau, Aktobe niedz. 06:00
Astana, Ałma Ata niedz. 07:00
Kenia
Nairobi niedz. 04:00
Kiribati
Bairiki niedz. 13:00
Wyspa Rawaki niedz. 14:00
Kiritimati niedz. 15:00
Kuwejt
Kuwejt niedz. 04:00
Kirgistan
Biszkek niedz. 07:00
Laos
Wientian niedz. 08:00
Łotwa
Ryga niedz. 04:00
Liban
Bejrut niedz. 04:00
Lesotho
Maseru niedz. 03:00
Liberia
Monrowia niedz. 01:00
Libia
Trypolis niedz. 03:00
Lichtenstein
Vaduz niedz. 03:00
Litwa
Kauen, Wilno niedz. 04:00
Luksemburg
Luksemburg niedz. 03:00
Macedonia
Skopje niedz. 03:00
Madagaskar
Antananarywa niedz. 04:00
Malawi
Lilongwe niedz. 03:00
Malezja
Kuala Lumpur niedz. 09:00
Maledivy
Malé niedz. 06:00
Mali
Bamako niedz. 01:00
Malta
Valletta niedz. 03:00
Wyspy Marshalla
Majuro niedz. 13:00
Martynika
Fort-de-France sob. 21:00
Mauretania
Nawakszut niedz. 01:00
Mauritius
Port Louis niedz. 05:00
Mayotte
Mamoudzou niedz. 04:00
Meksyk
Mexicali, Tijuana sob. 18:00
Chihuahua, Mazatlán sob. 19:00
Acapulco, Aguascalientes, Cancún, Guadalajara, León, Meksyk, Merida, Monterrey, San Luis Potosí, Veracruz sob. 20:00
Mikronezja
Palikir niedz. 12:00
Mołdowa
Kiszinev niedz. 04:00
Monako
Monako niedz. 03:00
Mongolia
Chowd niedz. 08:00
Czoibalsan, Ułan Bator niedz. 09:00
Czarnogóra
Podgorica niedz. 03:00
Montserrat
Plymouth sob. 21:00
Maroko
Casablanca, Rabat, Tanger niedz. 02:00
Mozambik
Maputo niedz. 03:00
Myanmar
Rangun niedz. 07:30
Namibia
Windhuk niedz. 03:00
Nauru
Yaren niedz. 13:00
Nepal
Katmandu niedz. 06:45
Holandia
Amsterdam, Rotterdam niedz. 03:00
Antyle Holenderskie
Willemstad sob. 21:00
Nowa Kaledonia
Numea niedz. 12:00
Nowa Zelandia
Auckland, Christchurch, Wellington niedz. 14:00
Czatam niedz. 14:45
Nikaragua
Managua sob. 19:00
Niger
Niamey niedz. 02:00
Nigeria
Abudża, Kano, Lagos niedz. 02:00
Niue
Alofi sob. 14:00
Korea Północna (Koreańska Republika Ludowo-Demokratyczna)
Phenian niedz. 10:00
Mariany Północne
Saipan niedz. 11:00
Norwegia
Oslo niedz. 03:00
Oman
Maskat niedz. 05:00
Pakistan
Faisalabad, Islamabad, Karaczi, Lahaur niedz. 06:00
Palau
Koror niedz. 10:00
Palestyna
Bethlehem, Gaza niedz. 04:00
Panama
Panama sob. 20:00
Papua Nowa Gwinea
Port Moresby niedz. 11:00
Paragwaj
Asunción sob. 21:00
Peru
Lima sob. 20:00
Filipiny
Manila niedz. 09:00
Pitcairn
Adamstown sob. 17:00
Polska
Gdańsk, Kraków, Poznań, Szczecin, Warszawa, Wrocław, Łódź niedz. 03:00
Portugalia
Azory niedz. 01:00
Funchal, Lizbona, Porto niedz. 02:00
Puerto Riko
San Juan sob. 21:00
Katar
Ad-Dauha niedz. 04:00
Reunion
Saint-Denis niedz. 05:00
Rumunia
Bukareszt niedz. 04:00
Rosja
Kaliningrad niedz. 03:00
Kazań, Moskwa, Murmańsk, Nowogród Wielki, Sankt Petersburg niedz. 04:00
Samara niedz. 05:00
Czelabińsk, Jekaterynburg, Perm, Ufa niedz. 06:00
Omsk niedz. 07:00
Krasnoyarsk, Nowosybirsk niedz. 08:00
Irkutsk niedz. 09:00
Jakuck niedz. 10:00
Władywostok niedz. 11:00
Anadyr, Pietropawłowsk Kamczacki niedz. 13:00
Rwanda
Kigali niedz. 03:00
Saint Kitts i Nevis
Basseterre sob. 21:00
Saint Lucia
Castries sob. 21:00
Saint Vincent i Grenadyny
Kingstown sob. 21:00
Samoa
Apia niedz. 15:00
San Marino
San Marino niedz. 03:00
Sao Tome i Principe
São Tomé niedz. 01:00
Arabia Saudyjska
Dżudda, Mekka, Rijad niedz. 04:00
Senegal
Dakar niedz. 01:00
Serbia
Belgrad, Prisztina niedz. 03:00
Seszele
Victoria (Seych.) niedz. 05:00
Sierra Leone
Freetown niedz. 01:00
Singapur
Singapur niedz. 09:00
Słowacja
Bratysława niedz. 03:00
Słowenia
Lublana niedz. 03:00
Wyspy Salomona
Honiara niedz. 12:00
Somalia
Mogadiszu niedz. 04:00
Republika Południowej Afryki
Johannesburg, Kapsztad, Pretoria niedz. 03:00
Korea Południowa
Inch'ŏn, Pusan, Seul, Taegu niedz. 10:00
Sudan Południowy
Dżuba niedz. 04:00
Hiszpania
Las Palmas de Gran Canaria niedz. 02:00
A Coruña, Barcelona, Córdoba, Madryt, Palma de Mallorca niedz. 03:00
Sri Lanka
Kolombo niedz. 06:30
Stolica Apostolska
Watykan niedz. 03:00
Sudan
Chartum niedz. 03:00
Surinam
Paramaribo sob. 22:00
Królestwo Suazi
Mbabane niedz. 03:00
Szwecja
Sztokholm niedz. 03:00
Szwajcaria
Berno, Genewa, Lozanna, Zurych niedz. 03:00
Syria
Damaszek niedz. 04:00
Tajwan
Kaosiung, Tajpej niedz. 09:00
Tadżykistan
Duszanbe niedz. 06:00
Tanzania
Dar es Salaam, Dodoma niedz. 04:00
Tajlandia
Bangkok, Khon Kaen niedz. 08:00
Bermudy
Hamilton sob. 22:00
Togo
Lomé niedz. 01:00
Tonga
Nuku’alofa niedz. 14:00
Trinidad i Tobago
Port-of-Spain sob. 21:00
Tunezja
Tunis niedz. 02:00
Turcja
Ankara, Izmir, Stambuł niedz. 04:00
Turkmenistan
Aszchabad niedz. 06:00
Tuwalu
Funafuti niedz. 13:00
Uganda
Kampala niedz. 04:00
Ukraina
Kijów, Odessa niedz. 04:00
Zjednoczone Emiraty Arabskie
Abu Zabi, Dubaj niedz. 05:00
Wielka Brytania
Belfast, Birmingham (UK), Cardiff, Edynburg, Glasgow, Liverpool, Londyn niedz. 02:00
USA
Oklahoma
Oklahoma City sob. 20:00
Wirginia Zachodnia
Charleston sob. 21:00
Alabama
Birmingham (USA), Mobile, Montgomery sob. 20:00
Dakota Północna
Bismarck sob. 20:00
Idaho
Boise sob. 19:00
Nevada
Carson City, Las Vegas sob. 18:00
Massachusetts
Boston sob. 21:00
Kentucky
Frankfort (US), Lexington, Louisville sob. 21:00
Nebraska
Lincoln sob. 20:00
Arkansas
Little Rock sob. 20:00
Waszyngton
Seattle sob. 18:00
Minnesota
Minneapolis, St. Paul sob. 20:00
Wisconsin
Madison, Milwaukee sob. 20:00
Luizjana
Baton Rouge, Nowy Orlean sob. 20:00
Wyoming
Cheyenne sob. 19:00
Illinois
Chicago sob. 20:00
Karolina Południowa
Columbia sob. 21:00
New Hampshire
Konkord sob. 21:00
Iowa
Des Moines sob. 20:00
Michigan
Detroit sob. 21:00
Kansas
Topeka, Wichita sob. 20:00
Delaware
Dover sob. 21:00
Vermont
Montpelier sob. 21:00
Dystrykt Kolumbii
Waszyngton sob. 21:00
Nieposiadające osobowości prawnej i zorganizowane terytorium USA
Guam niedz. 11:00
Utah
Salt Lake City sob. 19:00
Tennessee
Memphis, Nashville sob. 20:00
Knoxville sob. 21:00
Pensylwania
Filadelfia, Harrisburg, Pittsburgh sob. 21:00
Nowy Meksyk
Albuquerque, Santa Fe sob. 19:00
Connecticut
Hartford sob. 21:00
Na Alasce
Adak sob. 16:00
Anchorage, Fairbanks, Juneau, Nome, Unalaska sob. 17:00
Montana
Billings, Helena sob. 19:00
Floryda
Pensacola sob. 20:00
Jacksonville, Miami, St. Petersburg (Floryda), Tampa, West Palm Beach sob. 21:00
Hawaje
Honolulu sob. 15:00
Teksas
El Paso sob. 19:00
Arlington, Austin, Dallas, Fort Worth, Houston, San Antonio sob. 20:00
Ohio
Akron, Cincinnati, Cleveland, Kolambus, Toledo sob. 21:00
Arizona
Mesa, Phoenix, Tucson sob. 18:00
Nowy Jork
Albany, Buffalo, Nowy Jork, Rochester sob. 21:00
Dakota Południowa
Pierre, Sioux Falls sob. 20:00
Indiana
Indianapolis sob. 21:00
Maryland
Baltimore sob. 21:00
Missisipi
Jackson sob. 20:00
Oregon
Portland, Salem sob. 18:00
Kalifornia
Anaheim, Long Beach, Los Angeles, Oakland, Riverside, Sacramento, San Diego, San Francisco, San Jose (USA), Stockton sob. 18:00
Missouri
Jefferson City, Kansas City, Saint Louis sob. 20:00
New Jersey
Jersey City, Newark, Trenton sob. 21:00
Rhode Island
Providence sob. 21:00
Georgia
Atlanta sob. 21:00
Maine
Augusta sob. 21:00
Karolina Północna
Charlotte, Raleigh sob. 21:00
Kolorado
Aurora, Denver sob. 19:00
Wirginia
Norfolk, Richmond, Virginia Beach sob. 21:00
Samoa Amerykańskie
Pago Pago sob. 14:00
Urugwaj
Montevideo sob. 22:00
Uzbekistan
Taszkent niedz. 06:00
Wanuatu
Port Vila niedz. 12:00
Wenezuela
Caracas sob. 21:00
Wietnam
Hanoi, Ho Chi Minh niedz. 08:00
Sahara Zachodnia
Al-Ujun niedz. 02:00
Yemen
Aden, Sana niedz. 04:00
Zambia
Lusaka niedz. 03:00
Zimbabwe
Harare niedz. 03:00

Copyright © 2005 - 2022 24TimeZones.com. Wszelkie prawa zastrzeżone.