Zegar Światowy Czas na Świecie Skróty strefy czasowej

Lista skrótów stref czasowych

Tutaj możesz sprawdzić czas lokalny na wszystkich światowych listach stref czasowych posortowanych według alfabetu. Ta lista zawiera drobne i nieoficjalne strefy czasowe. Dla Twojej wygody istnieje możliwość wyboru pomiędzy 12-godzinnym formatem AM / PM i 24-godzinnym. Jesteś zainteresowany jedną konkretną strefą czasową? Klikając na jego nazwę, możesz sprawdzić czas lokalny, przesunięcie UTC / GMT i połączone strefy czasowe.

Sortować: miasto | państwo | strefa czasowa

Format czasu:
 
Skrót Strefa czasowa Czas lokalny Różnica do UTC Różnica do GMT
ACDT Czas Środkowoaustralijski Letni sob. 17:29 UTC+10:30 GMT+10:30
ACST Czas Środkowoaustralijski Standardowy sob. 16:29 UTC+9:30 GMT+9:30
ACT Czas Amazoński Standardowy sob. 01:59 UTC-5 GMT-5
ACWST Czas Środkowo-Zachodnioaustralijski Standardowy sob. 15:44 UTC+8:45 GMT+8:45
ADT Czas Atlantycki Letni sob. 03:59 UTC-3 GMT-3
AEDT Czas Wschodnioaustraliski Letni sob. 17:59 UTC+11 GMT+11
AEST Czas Standardowy Wschodnioaustraliski sob. 16:59 UTC+10 GMT+10
AFT Afganistan sob. 11:29 UTC+4:30 GMT+4:30
AKDT Alaska (Czas Letni) pt. 22:59 UTC-8 GMT-8
AKST Alaska (Czas Standardowy) pt. 21:59 UTC-9 GMT-9
AMST Czas Amazoński Standardowy sob. 03:59 UTC-3 GMT-3
AMT Czas Amazoński Standardowy sob. 02:59 UTC-4 GMT-4
AMT Armenia (Czas Standardowy) sob. 10:59 UTC+4 GMT+4
ART Argentyna (Czas Standardowy) sob. 03:59 UTC-3 GMT-3
AST Czas Standardowy Atlantycki sob. 02:59 UTC-4 GMT-4
AST Półwysep Arabski (Czas Standardowy) sob. 09:59 UTC+3 GMT+3
AT Czas Atlantycki sob. 02:59 UTC-4/UTC-3 GMT-4/GMT-3
AWST Czas Zachodnioaustralijski Standardowy sob. 14:59 UTC+8 GMT+8
AZOST Azory (Czas Letni) sob. 06:59 UTC+0 GMT+0
AZOT Azory (Czas Standardowy) sob. 05:59 UTC-1 GMT-1
AZT Azerbejdżan (Czas Standardowy) sob. 10:59 UTC+4 GMT+4
BDT Brunei Darussalam sob. 14:59 UTC+8 GMT+8
BNT Brunei Darussalam sob. 14:59 UTC+8 GMT+8
BOT Boliwia sob. 02:59 UTC-4 GMT-4
BRST Brasília (Czas Letni) sob. 04:59 UTC-2 GMT-2
BRT Brasília (Czas Standardowy) sob. 03:59 UTC-3 GMT-3
BST Brytyjski Czas Letni sob. 07:59 UTC+1 GMT+1
BST Bangladesz (Czas Standardowy) sob. 12:59 UTC+6 GMT+6
BTT Bhutan sob. 12:59 UTC+6 GMT+6
CAT Czas Wschodnioafrykański sob. 08:59 UTC+2 GMT+2
CCT Wyspy Kokosowe sob. 13:29 UTC+6:30 GMT+6:30
CDT Czas Środkowoamerykański Letni sob. 01:59 UTC-5 GMT-5
CDT Kuba (Czas Letni) sob. 02:59 UTC-4 GMT-4
CEST Czas Środkowoeuropejski Letni sob. 08:59 UTC+2 GMT+2
CET Czas Środkowoeuropejski Standardowy sob. 07:59 UTC+1 GMT+1
CHADT Chatham (Czas Letni) sob. 20:44 UTC+13:45 GMT+13:45
CHAST Chatham (Czas Standardowy) sob. 19:44 UTC+12:45 GMT+12:45
CHOST Czojbalsan (Czas Letni) sob. 15:59 UTC+9 GMT+9
CHOT Czojbalsan (Czas Standardowy) sob. 14:59 UTC+8 GMT+8
CHST Czamorro sob. 16:59 UTC+10 GMT+10
CHUT Chuuk sob. 16:59 UTC+10 GMT+10
CIT Indonezja Środkowa sob. 14:59 UTC+8 GMT+8
CKT Wyspy Cooka (Czas Standardowy) pt. 20:59 UTC-10 GMT-10
CLST Chile (Czas Letni) sob. 03:59 UTC-3 GMT-3
CLT Chile (Czas Standardowy) sob. 02:59 UTC-4 GMT-4
COST Kolumbia (Czas Letni) sob. 02:59 UTC-4 GMT-4
COT Kolumbia (Czas Standardowy) sob. 01:59 UTC-5 GMT-5
CST Czas Środkowoamerykański Standardowy sob. 00:59 UTC-6 GMT-6
CST Kuba (Czas Standardowy) sob. 01:59 UTC-5 GMT-5
CST Chiny (Czas Standardowy) sob. 14:59 UTC+8 GMT+8
CT Czas Środkowoamerykański sob. 00:59 UTC-6/UTC-5 GMT-6/GMT-5
CVT Republika Zielonego Przylądka (Czas Standardowy) sob. 05:59 UTC-1 GMT-1
CXT Wyspa Bożego Narodzenia sob. 13:59 UTC+7 GMT+7
DAVT Davis sob. 13:59 UTC+7 GMT+7
DDUT Dumont-D'urville sob. 16:59 UTC+10 GMT+10
EASST Wyspa Wielkanocna (Czas Letni) sob. 01:59 UTC-5 GMT-5
EAST Wyspa Wielkanocna (Czas Standardowy) sob. 00:59 UTC-6 GMT-6
EAT Czas Wschodnioafrykański sob. 09:59 UTC+3 GMT+3
ECT Ekwador sob. 01:59 UTC-5 GMT-5
EDT Czas Wschodnioamerykański Letni sob. 02:59 UTC-4 GMT-4
EEST Czas Wschodnioeuropejski Letni sob. 09:59 UTC+3 GMT+3
EET Czas Wschodnioeuropejski Standardowy sob. 08:59 UTC+2 GMT+2
EGST Grenlandia Wschodnia (Czas Letni) sob. 06:59 UTC+0 GMT+0
EGT Grenlandia Wschodnia (Czas Standardowy) sob. 05:59 UTC-1 GMT-1
EIT Indonezja Wschodnia sob. 15:59 UTC+9 GMT+9
EST Czas Wschodnioamerykański Standardowy sob. 01:59 UTC-5 GMT-5
ET Czas Wschodnioamerykański sob. 01:59 UTC-5/UTC-4 GMT-5/GMT-4
FET Czas Wschodnioeuropejski Dalszy sob. 09:59 UTC+3 GMT+3
FJT Fidżi (Czas Letni) sob. 18:59 UTC+12 GMT+12
FKST Falklandy (Czas Letni) sob. 03:59 UTC-3 GMT-3
FKT Falklandy (Czas Standardowy) sob. 02:59 UTC-4 GMT-4
FNT Fernando De Noronha (Czas Standardowy) sob. 04:59 UTC-2 GMT-2
GALT Galapagos sob. 00:59 UTC-6 GMT-6
GAMT Gambier pt. 21:59 UTC-9 GMT-9
GET Gruzja (Czas Standardowy) sob. 10:59 UTC+4 GMT+4
GFT Gujana Francuska sob. 03:59 UTC-3 GMT-3
GILT Wyspy Gilberta sob. 18:59 UTC+12 GMT+12
GIT Wyspy Gambiera pt. 21:59 UTC-9 GMT-9
GMT Czas Uniwersalny sob. 06:59 UTC+0 GMT+0
GST Zatoka Perska sob. 10:59 UTC+4 GMT+4
GST Georgia Południowa sob. 04:59 UTC-2 GMT-2
GYT Gujana sob. 02:59 UTC-4 GMT-4
HADT Hawaje-Aleuty (Czas Letni) pt. 21:59 UTC-9 GMT-9
HAST Hawaje-Aleuty (Czas Standardowy) pt. 20:59 UTC-10 GMT-10
HKT Hongkong (Czas Standardowy) sob. 14:59 UTC+8 GMT+8
HOVST Kobdo (Czas Letni) sob. 14:59 UTC+8 GMT+8
HOVT Kobdo (Czas Standardowy) sob. 13:59 UTC+7 GMT+7
ICT Czas Indochiński sob. 13:59 UTC+7 GMT+7
IDT Izrael (Czas Letni) sob. 09:59 UTC+3 GMT+3
IRDT Iran (Czas Letni) sob. 11:29 UTC+4:30 GMT+4:30
IRKT Irkuck (Czas Standardowy) sob. 14:59 UTC+8 GMT+8
IRST Iran (Czas Standardowy) sob. 10:29 UTC+3:30 GMT+3:30
IST Czas Indyjski sob. 12:29 UTC+5:30 GMT+5:30
IST Irlandia (Czas Letni) sob. 07:59 UTC+1 GMT+1
IST Izrael (Czas Standardowy) sob. 08:59 UTC+2 GMT+2
JST Japonia (Czas Standardowy) sob. 15:59 UTC+9 GMT+9
KGT Kirgistan sob. 12:59 UTC+6 GMT+6
KOST Kosrae sob. 17:59 UTC+11 GMT+11
KRAT Krasnojarsk (Czas Standardowy) sob. 13:59 UTC+7 GMT+7
KST Korea (Czas Standardowy) sob. 15:59 UTC+9 GMT+9
LHDT Lord Howe (Czas Letni) sob. 17:59 UTC+11 GMT+11
LHST Lord Howe (Czas Standardowy) sob. 17:29 UTC+10:30 GMT+10:30
LINT Sporady Środkowopolinezyjskie sob. 20:59 UTC+14 GMT+14
MAGT Magadan (Czas Standardowy) sob. 17:59 UTC+11 GMT+11
MART Markizy pt. 21:29 UTC-9:30 GMT-9:30
MAWT Mawson sob. 11:59 UTC+5 GMT+5
MDT Czas Górski Letni sob. 00:59 UTC-6 GMT-6
MHT Wyspy Marshalla sob. 18:59 UTC+12 GMT+12
MIST Macquarie sob. 17:59 UTC+11 GMT+11
MIT Markizy pt. 21:29 UTC-9:30 GMT-9:30
MMT Mjanma sob. 13:29 UTC+6:30 GMT+6:30
MSK Czas Moskiewski Standardowy sob. 09:59 UTC+3 GMT+3
MST Czas Górski Standardowy pt. 23:59 UTC-7 GMT-7
MST Malezja sob. 14:59 UTC+8 GMT+8
MT Czas Górski pt. 23:59 UTC-7/UTC-6 GMT-7/GMT-6
MUT Mauritius (Czas Standardowy) sob. 10:59 UTC+4 GMT+4
MVT Malediwy sob. 11:59 UTC+5 GMT+5
MYT Malezja sob. 14:59 UTC+8 GMT+8
NCT Nowa Kaledonia (Czas Standardowy) sob. 17:59 UTC+11 GMT+11
NDT Nowa Fundlandia (Czas Letni) sob. 04:29 UTC-2:30 GMT-2:30
NFT Norfolk sob. 17:59 UTC+11 GMT+11
NPT Nepal sob. 12:44 UTC+5:45 GMT+5:45
NRT Nauru sob. 18:59 UTC+12 GMT+12
NST Nowa Fundlandia (Czas Standardowy) sob. 03:29 UTC-3:30 GMT-3:30
NT Nowa Fundlandia sob. 03:29 UTC-3:30 GMT-3:30
NUT Niue pt. 19:59 UTC-11 GMT-11
NZDT Nowa Zelandia (Czas Letni) sob. 19:59 UTC+13 GMT+13
NZST Nowa Zelandia (Czas Standardowy) sob. 18:59 UTC+12 GMT+12
OMST Omsk (Czas Standardowy) sob. 12:59 UTC+6 GMT+6
ORAT Kazachstan Zachodni sob. 11:59 UTC+5 GMT+5
PDT Czas Pacyficzny Letni pt. 23:59 UTC-7 GMT-7
PET Peru (Czas Standardowy) sob. 01:59 UTC-5 GMT-5
PETT Czas Pietropawłowsk Kamczacki sob. 18:59 UTC+12 GMT+12
PGT Papua-Nowa Gwinea sob. 16:59 UTC+10 GMT+10
PHOT Feniks sob. 19:59 UTC+13 GMT+13
PhST Filipiny (Czas Standardowy) sob. 14:59 UTC+8 GMT+8
PHT Filipiny (Czas Standardowy) sob. 14:59 UTC+8 GMT+8
PKT Pakistan (Czas Standardowy) sob. 11:59 UTC+5 GMT+5
PMDT Saint-Pierre I Miquelon (Czas Letni) sob. 04:59 UTC-2 GMT-2
PMST Saint-Pierre I Miquelon (Czas Standardowy) sob. 03:59 UTC-3 GMT-3
PONT Pohnpei sob. 17:59 UTC+11 GMT+11
PST Czas Pacyficzny Standardowy pt. 22:59 UTC-8 GMT-8
PT Czas Pacyficzny pt. 22:59 UTC-8/UTC-7 GMT-8/GMT-7
PWT Palau sob. 15:59 UTC+9 GMT+9
PYST Paragwaj (Czas Letni) sob. 03:59 UTC-3 GMT-3
PYT Paragwaj (Czas Standardowy) sob. 02:59 UTC-4 GMT-4
RET Reunion sob. 10:59 UTC+4 GMT+4
ROTT Rothera sob. 03:59 UTC-3 GMT-3
SAKT Sachalin (Czas Standardowy) sob. 17:59 UTC+11 GMT+11
SAMT Czas Samara sob. 10:59 UTC+4 GMT+4
SAST Czas Południowoafrykański sob. 08:59 UTC+2 GMT+2
SBT Wyspy Salomona sob. 17:59 UTC+11 GMT+11
SCT Seszele sob. 10:59 UTC+4 GMT+4
SGT Singapur sob. 14:59 UTC+8 GMT+8
SLST Sri Lanka sob. 12:29 UTC+5:30 GMT+5:30
SRT Surinam sob. 03:59 UTC-3 GMT-3
SST Samoa (Czas Standardowy) pt. 19:59 UTC-11 GMT-11
SYOT Syowa sob. 09:59 UTC+3 GMT+3
TAHT Tahiti pt. 20:59 UTC-10 GMT-10
TFT Francuskie Terytoria Południowe I Antarktyczne sob. 11:59 UTC+5 GMT+5
THA Tajski Czas sob. 13:59 UTC+7 GMT+7
TJT Tadżykistan sob. 11:59 UTC+5 GMT+5
TKT Tokelau sob. 19:59 UTC+13 GMT+13
TLT Timor Wschodni sob. 15:59 UTC+9 GMT+9
TMT Turkmenistan (Czas Standardowy) sob. 11:59 UTC+5 GMT+5
TOT Tonga (Czas Standardowy) sob. 19:59 UTC+13 GMT+13
TRT Turcja sob. 09:59 UTC+3 GMT+3
TVT Tuvalu sob. 18:59 UTC+12 GMT+12
ULAST Ułan Bator (Czas Letni) sob. 15:59 UTC+9 GMT+9
ULAT Ułan Bator (Czas Standardowy) sob. 14:59 UTC+8 GMT+8
USZ1 Czas Kaliningradu sob. 08:59 UTC+2 GMT+2
UTC Uniwersalny Czas Koordynowany sob. 06:59 UTC GMT
UYST Urugwaj (Czas Letni) sob. 04:59 UTC-2 GMT-2
UYT Urugwaj (Czas Standardowy) sob. 03:59 UTC-3 GMT-3
UZT Uzbekistan (Czas Standardowy) sob. 11:59 UTC+5 GMT+5
VET Wenezuela sob. 02:59 UTC-4 GMT-4
VLAT Władywostok (Czas Standardowy) sob. 16:59 UTC+10 GMT+10
VOLT Wołgograd (Czas Standardowy) sob. 10:59 UTC+4 GMT+4
VOST Wostok sob. 12:59 UTC+6 GMT+6
VUT Vanuatu (Czas Standardowy) sob. 17:59 UTC+11 GMT+11
WAKT Wake sob. 18:59 UTC+12 GMT+12
WAST Czas Zachodnioafrykański Letni sob. 08:59 UTC+2 GMT+2
WAT Czas Zachodnioafrykański Standardowy sob. 07:59 UTC+1 GMT+1
WEST Czas Zachodnioeuropejski Letni sob. 07:59 UTC+1 GMT+1
WET Czas Wschodnioeuropejski Standardowy sob. 06:59 UTC+0 GMT+0
WFT Wallis I Futuna sob. 18:59 UTC+12 GMT+12
WGST Grenlandia Zachodnia (Czas Standardowy) sob. 03:59 UTC-3 GMT-3
WGST Grenlandia Zachodnia (Czas Letni) sob. 04:59 UTC-2 GMT-2
WIB Indonezja Zachodnia sob. 13:59 UTC+7 GMT+7
WIT Indonezja Wschodnia sob. 15:59 UTC+9 GMT+9
YAKT Jakuck (Czas Standardowy) sob. 15:59 UTC+9 GMT+9
YEKT Jekaterynburg (Czas Standardowy) sob. 11:59 UTC+5 GMT+5

Copyright © 2005 - 2022 24TimeZones.com. Wszelkie prawa zastrzeżone.